Menü

Alt yapı çalışmalarında sona doğru

Alt yapı çalışmalarında sona doğru

Tirebolu Belediyesi ekipleri Demirci Mahallesinde alt yapı çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “Su ve kanalizasyon çalışmalarının devam ettiği Demirci mahallemizde çalışmalarımı tamamlamak üzereyiz” dedi.

Göreve başladığı günden bu yana İlçenin alt yapı çalışmalarına büyük özen gösteren ve birçok Mahalle ve sokakta alt yapı çalışmalarını tamamlayan Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “ İlçemizin en büyük mahallelerinin başında gelen Demirci Mahallemizde alt yapı çalışmalarını sürdürüyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana artık kullanılmaz hale gelmiş şebekelerimizin nerdeyse tamamını değiştirdik. Çok aşırı ve ciddi yağışlarda dahi hiçbir aksaklık ve sorun yaşanmamaktadır” dedi.

Göreve başladıklarında İlçenin en büyük sorunlarından birinin alt yapı olduğunu, 4.5 sene içerisinde Belediye ve Merkezi hükümet bütçelerinden ciddi yatırımlar yaptıklarını belirten Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak sözlerine şöyle devam etti;

Karadeniz sahil şeridi boyunca hem coğrafi yapısı hem de kültürel yapısı olarak Karadenizin İncisi olan Tirebolu İlçemize son yıllarda ciddi hizmetler yaptık. Özellikle turizm alanında ciddi atılımlar ve hamleler gerçekleştiriyoruz. Üst yapılara geçmek için de alt yapı çalışmalarına hız ve önem verdik. Bu sene sonuna kadar tüm çalışmalarımı tamamlamayı planlıyoruz. Daha yaşanabilir ve huzurlu bir Tirebolu için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

d b a c e

Facebook

Twitter

Google Plus