Menü

ASKF’den Başkanımıza Spor Ödülü

ASKF’den Başkanımıza Spor Ödülü

Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanımız Abdullah Karapıçak’a spora ve sporcuya verdiği desteklerden ötürü bir plaket takdim ettiler.

Tüm spor camiası tarafından takdirle karşılanan Başkanımız Abdullah Karapıçak, spora ve sporcuya verdiği destek Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulununda dikkatini çekti.

Daha önce Giresunspor’a verdiği lojistik destek ve Tireboluspor için yaptığı maddi manevi destekler, sporcuları ve kulüpleri memnun ediyor.

Giresun Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu’da Belediye Başkanımız Abdullah Karapıçak’a verdiği desteklerden ötürü bir plaket hediye ederek şükranlarını bildirdiler.

Hediye Törenine; Giresun İl Gençlik ve Spor Müdürü Hasan Bulut, ASKF Başkanı Mehmet Güngör, Giresun Öncü Gazetesi spor yazarı Ali Yakarışık, Eynesil spor Kulüp Başkanı Nail Civil, Pirasisspor Kulup Yöneticisi Şansal Varol, Pirazizspor Kulüp Yöneticisi ve Teknik Direktorü Taşkın Corut, Çavuşlu Belediyespor Yöneticisi Eyüp Aslan, Futbol İl Temsilcisi Sinan Işık, ASKF Başyardımcısı Kenan Ekizoğlu, Başkan Vekili Halit Vurguncu, Yönetim Kurulu Üyesi Ersoy Elmalı ve Mustafa Kasap, TÜFAD Başkanı Tireboluspor Teknik Direktörü Hasan Ali Tek Tireboluspor Yardımcı Antrenörü Mehmet Karahasanoglu katıldı.

IMG_1922 (1296 x 864) IMG_1925 (1296 x 864) IMG_1931 (416 x 560)

Facebook

Twitter

Google Plus