Menü

Başkanın Mesajı

1 (12)_640x427

SEVGİLİ TİREBOLULAR

30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerden günümüze kadar Tirebolu belediye başkanı olarak görev yapmaktayız.Sözlerime bu kutsal ve bir okadarda onurlu görevi bizlere layık gören herkese teşekkür ederek başlamak istiyorum.
Tirebolu’muz yaklaşık 3000 yıllık köklü geçmişi ile her zaman farklılığını göstermiştir.İlçemiz dün olduğu gibi bugün de özellikle tarihi, kültürü, sosyal yaşantısı, sahilleri ve doğal güzellikleri ile ardından söz ettiren bir kent olma özelliğini devam ettirmektedir.Bu nedenle Tirebolu Belediye Başkanlığı görevinin bizlere büyük bir sorumluluk yüklediğinin farkındayız.

Kıymetli Hemşehrilerim,
Bizleri bu kutsal göreve layık görerek Tirebolu belediye başkanlığı makamına getirdiniz.Üzerimize yüklediğiniz bu manevi sorumluluğun bilincindeyiz.Bu onurlu görevi gece-gündüz çalışarak en iyi şekilde yapmaya, Tirebolu’ya ve sizlere layık olmaya çalışacağız.Birbirine İnanan ve güvenen bir ekip olarak her zaman sizlerden desteklerinizi ve dualarınızı bekliyor olacağız.
Karadeniz’in incisi Tirebolu’muzu ulusal ve uluslararası düzeyde çok daha tanınan, daha modern ve daha yaşanabilir bir kent seviyesine getirmek ana hedefimiz olacaktır.Sağlıklı ve mutlu insanların yaşadığı bir Tirebolu için sizlerle paylaştığımız tüm projelerimizi tek tek hayata geçireceğiz.

Bu kapsamda yeni projelere, sizlerin fikir ve önerilerinize her zaman açık olacağımızı tekrar ifade ediyoruz.Birlikte büyük hizmetlere imza atacağımıza olan inancımızı belirtiyor, Tüm Tirebolu halkına ve değerli yaşayanlarına şahsım ve ekibim adına sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Abdullah KARABIÇAK
Tirebolu Belediye Başkanı         

Facebook

Twitter

Google Plus