Menü

Kültür ve Sanat Festivali coşku içinde gerçekleştirildi.

Kültür ve Sanat Festivali coşku içinde gerçekleştirildi.

Kültür ve Sanat Festivali coşku içinde gerçekleştirildi.

Bu yıl 3. Düzenlenen Tirebolu Kültür ve Sanat Festivali coşku içerisinde gerçekleşti. Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak etkinliklerin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ifade ederek, misafir sanatçılara, katılımcılara ve Tirebolu halkına teşekkür etti.

3 gün süren, Defileler, yemek yarışmaları, paneller ve yöresel sanatçıların sahne aldığı halk konserleriyle gerçekleşen Festivale ilçe halkının ilgisi oldukça fazlaydı. Festivalde bir konuşma yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “ Programlarımızı onurlandıran siz değerli hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum. Gerçekleştirdiğimiz Festivaller ilçemizin Kültür, sosyal ve ticari anlamda gelişmesine katkı sağlamakta, Tirebolu’nun tanıtılmasında büyük önem sarf etmektedir “dedi.

Liman sahasında kurulan platformda Tirebolu Belediyesi tarafından organize edilen Yemek yarışmsı, Tirebolu Halk Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla gerçekleşen Yöresel Ürünlerin sergilendiği defile ve Yerel sanatçılarımızdan, Ömercan, Gizem Kara, Metin Kahveci, Züleyha Savaş, Şerif Pir, Ünsal Turhan,  Aslıhan Çiçek, Cemile Kara, İki nefes Karadeniz sahne aldı.

8 (1296 x 864) 13 (1296 x 864)

4 (1296 x 864)

asa3 (1296 x 685) IMG_0059 (1296 x 864) IMG_9901 (1296 x 864)

Facebook

Twitter

Google Plus