Menü

KURBAN BAYRAMI SÜRECİNDE EKİPLERİMİZ 7/24 GÖREV BAŞINDAYDI

KURBAN BAYRAMI SÜRECİNDE EKİPLERİMİZ 7/24 GÖREV BAŞINDAYDI

BAYRAM TATİLİ SÜRECİNDE EKİPLERİMİZ 7/24 GÖREV YAPTI

Tirebolu Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Kurban Bayramı tatili süresince su sıkıntısı çeken mahallelerde ve köylerde halkın taleplerine anında cevap verdi.

Konuyla alakalı bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “Halkımızdan gelen talepler doğrultusunda İtfaiye Müdürlüğü ekiplerimiz her gün köylerimize ve merkez mahallerimizde su depolarına takviye yapmaktadır. Yaz mevsiminde olmamız ve fındık hasadı döneminde olmamızdan ötürü özellikle köylerimizde yoğun nüfus bulunmaktadır. Kuraklıktan meydana gelen susuzluk sorununa halkımızın mağdur olmaması adına bir nebze olsun çare oluyoruz” dedi.

KURBAN BAYRAMI SÜRECİNDE EKİPLERİMİZ 7/24 GÖREV BAŞINDAYDI

9 günlük Kurban Tatili süresinde Belediye ekiplerinin görevi başında olduğunu, halkın talep ve isteklerine anında cevap verildiğini, yeni hizmete açılan Kurban pazarında ise alıcıların ve satıcıların rahatlıkla ticaretlerini yaptığını vurgulayan Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak sözlerine şöyle devam etti;

Bayram süresi boyunca İlçe nüfusumuz 100binin üzerinde olmuştur. Özellikle temizlik işleri müdürlüğümüz ve Fen işleri ekiplerimiz yaptıkları yoğun çalışmalarda hiçbir aksaklığa mahal vermemiş, çalışmalarını sorunsuz sürdürmüştür. Yeni açılan hayvan pazarımızda 300 küçük baş, 400 büyükbaş Hayvan satışı gerçekleştirilmiş, kesimler hijyenik ortamda yapılmıştır. İtfaiye ekiplerimiz su depolarına 460 ton su sevkiyatı gerçekleştirmiştir.

Her zaman halkın yanında olduklarını, Tirebolu İlçesinin her geçen gün geliştiğini ve büyüdüğünü ifade eden Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak “ Bayram sonrası yoğun bir çalışma temposuna girdik. Özellikle devam eden projelerimizin kısa sürede tamamlanması için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

WhatsApp Image 2018-08-27 at 09.57.59 (1) WhatsApp Image 2018-08-27 at 09.57.59 WhatsApp Image 2018-08-27 at 09.58.00 (1) WhatsApp Image 2018-08-27 at 09.58.00

Facebook

Twitter

Google Plus