Menü

Protokol Listesi

   TİREBOLU İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ
GÖREVİ ADI VE SOYADI TELEFON NUMARALARI 
Kaymakam  Salih YÜCE  411 40 02
Garnizon Komutanı  Yüzbaşı Hakan BAŞTÜRK  411 40 05
Belediye Başkanı  Abdullah KARABIÇAK  411 40 16
Cumhuriyet Başsavcısı  Semih ŞİŞE  411 37 68
Cumhuriyet Savcısı  Yunus Emre ERSOY  411 44 58
Hakim  Eren Can İŞLEYEN  411 42 21
Hakim  Ömer Faruk KAR  411 43 09
Hakim  Emrah KOÇAK  411 37 68
Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı  Prof.Dr. Nazım ELMAS  429 33 33
Meslek Yüksek Okul Müdürü  Yrd.Doç.Dr. İhsan CORA  429 30 01
Noter  Büşra PEHLİVAN  412 00 14
İlçe Emniyet Müdürü  Murat ŞAHİN  411 40 19
İlçe Jandarma Komutanı  Hamdi YILDIZ  411 40 05
MECLİSTE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI 
Ak Parti İlçe Başkanı  Hasan Durmuşkaya  0 532 564 52 34
CHP İlçe Başkanı  Vehbi Güven  0 535 240 77 80
MHP İlçe Başkanı
İyi Parti İlçe Başkanı Erdinç BEKTAŞ
SP İlçe Başkanı Murat ŞİŞMAN 0 539 355 13 44
BBP İlçe Başkanı Engin SEZER 0 532 466 57 35
KURUM VE KURULUŞ AMİRLERİ BAŞBAKANLIK
Müftü  İdris BAŞKIRAN  411 41 08
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü V.  Hasret ÖZER  429 29 80
Liman Başkanı  Fahrettin TANER  411 40 73
Yüksek Öğrenim Yurt Müdürü  Ahmet KOTO  429 34 65
Sosyal Yar. Day. Vak vak. Müdürü  Serdar BUDAKOĞLU  411 46 48
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI  
Yazı İşleri Müdürü  Mustafa UĞURLU  411 40 02
İlçe Özel İdare Müdürü  Hamdiye ÖZTÜRK  411 41 56
İlçe Nüfus Müdürü  Rıza BİLİR  411 51 67
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI  
Sosyal Hizmetler İlçe Müdürü  Durmuş Ali AYDIN  0536 773 78 60-411 00 62
MALİYE BAKANLIĞI  
Malmüdürü  Faruk CINKILLI  411 20 01 -411 40 39
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI  
İlçe Milli Eğitim Müdürü  İbrahim YILMAZ  411 42 80
BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI  
Tapu Müdürü  Kenan ÇAĞIRIRCAN  411 40 84
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü  Sedat KESİCİ  420 00 64
SAĞLIK BAKANLIĞI  
İlçe Sağlık Müdürü  Dr.Ersin KARADENİZ  260 20 31
Devlet Hastanesi Başhekimi  Uzm.Dr.Kenan MUHTAR  411 41 31
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI 
Posta İşletme Merkez Müdürü  Ahmet CAHAN  411 41 22
TARIM VE KÖY İŞLERİ BAKANLIĞI 
İlçe Tarım Müdürü  İbrahim GENCAN  411 40 55
ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI 
Orman İşletme Müdürü  Okan KAYA  411 47 47
KÜLTÜR BAKANLIĞI  
Halk Kütüphanesi Memuru  Bedrettin GÜNDOĞDU  411 48 52
KİT YÖNETİCİLERİ  
Çay Fabrikası Müdürü  Süleyman AKGÜN  429 32 87-429 31 96
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ 
Ziraat Bankası Müdürü  Ahmet MEHDİ  411 49 76-411 40 64
Halk Bankası Müdürü  Mustafa KANDEMİR  411 42 15- 411 22 51
DİĞER SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI  
Genç Parti İlçe Başkanı  Mehmet VELİOĞLU  0 533 487 05 43
DSP İlçe Başkanı  Abdullah Tahir NAKİPOĞLU  0 538 875 33 15
BTP İlçe Başkanı  Ali KOCAMAN
İ. İlçe Başkanı  İsmail KIPIK  0 532 276 17 18
HYP İlçe Başkanı  Can HAMSİCİ  411 45 99
Yeni Parti İlçe Başkanı  Adnan ELEVLİ  0 544 546 14 05
Bağımsız Cumhuriyet Partisi  Dursun Ali KOÇ
Türkiye Partisi  Sabire İNAN  0 533 644 96 26
Özgürlük ve Dayanışma Partisi  Celal KELLECİ  429 29 70
Hak ve Eşitlik Partisi  Ömer CEBECİ  0 533 315 74 23
DYP İlçe Başkanı  Asım ARSLAN  0 535 787 84 71
Milliyetçi ve Muhafazakâr Parti  Nurdan CİVELEK  0 531 241 15 54
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ  
İl Genel Meclis Üyesi  Ömer HIDIR  0 532 675 80 18
İl Genel Meclis Üyesi  Halil AYDIN  0 532 790 21 10
İl Genel Meclis Üyesi  Resul ÖZDEMİR  0 535 820 80 41
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ 
Meclis Üyesi  Mehmet CEBECİOĞLU  0 532 791 58 85
Meclis Üyesi  Nihat BEKTAŞOĞLU  0 542 524 81 50
Meclis Üyesi  Arif Adil ÖNAL
Meclis Üyesi  Mustafa KARA  0533 320 43 08
Meclis Üyesi  Rafet HACIİBRAHİMOĞLU  0553 434 17 28
Meclis Üyesi  Serap ZOMP
Meclis Üyesi  Cemil ÇALIK  0 535 440 63 31
Meclis Üyesi  Mazlum TOMAK  0 532 641 44 17
Meclis Üyesi  Mehmet PİR  0 536 765 17 11
Meclis Üyesi  Süleyman TOPTEPE  0 532 492 15 86
Meclis Üyesi  İshak ARACI  0 533 638 14 34
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ 
İş Bankası Müdürü  Canan ŞİMŞEK  411 41 04 / 1000
Akbank Müdürü  İbrahim GÜNDOĞDU  0 533 314 88 93 // 411 43 00
MESLEKİ KURULUŞLAR  
Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı  Metin AYDIN  429 34 58
Tarım Kredi Koop. Müdürü  Ali Bekir KUTLU  411 40 28- 0 506 239 76 06
Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı  Hüseyin MEŞE  411 45 67- 0 532 516 67 76
Esnaf ve San. Krd. Kefalet. Koop. Başkanı  Hüseyin MEŞE  411 45 67- 0 532 516 67 76
Şoförler Odası Başkanı  Harun SAĞLIK  411 51 43- 0 535 494 20 24
Ziraat Odası Başkanı  Erim YAMAN  411 28 02
Eczacılar Odası Temsilcisi  Nilüfer KOZLUCA  411 43 63- 0 506 298 38 04
DERNEK BAŞKANLARI  
Kızılay Derneği Başkanı  İshak ARACI  411 43 60 – 0 533 638 14 34
THK Şube Başkanı  İbrahim TACAL  411 40 84
Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı  Bahri KÖKSAL  411 47 46- 0 533 691 09 35
Muhtarlar Derneği Başkanı  Emin AYDIN  411 40 14
Tireboluspor Kulübü Başkanı  Mazlum TOMAK  0 532 641 44 17
Altunsu İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı  Hüseyin AK  429 20 69- 0 532 315 02 82

Facebook

Twitter

Google Plus