Menü

Temiz bir çevre için el ele

Temiz bir çevre için el ele

Temiz bir çevre için el ele

Tirebolulu hemşerimiz Üniversite öğrencisi Dudugül İlk’in öncülük ettiği Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında Tirebolu Plajlarında ve sahilde çevre temizliği yapıldı.

Tirebolu Kaymakamımız Abdulkadir Şahin, Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak, Belediye ve Kaymakamlık personelleri ve gönüllü vatandaşların katıldığı “Temiz bir çevre için el ele” projesi gerçekleştirildi.

Konuyla alakalı bir açıklama yapan Tirebolu Belediye Başkanımız Abdullah Karabıçak “Üniversite öğrencimiz Dudugül İlk tarafından başlatılan sosyal sorumluluk projesi kapsamında plajlarımızda ve sahil bandımızda temizlik çalışmaları gerçekleştirdik. Çevre temizliği ve çevreye duyarlı olmak hem sağlığımız hem de yaşadığımız yaşam alanları açısından çok önemlidir. Bu hususta tüm vatandaşlarımızı duyarlı olmaya, özellikle plaj bölgelerinde çöplerini toplayıp mutlaka konteynırlarına atmalarını rica ediyoruz” dedi.

Tirebolu Belediyesi olarak çevreye her zaman duyarlı olduklarını, düzenli çevre temizliği yaparak çalışmalarını sürdürdüklerini, İlçemizde ve ilimizde yapılacak sosyal projelere her zaman destek vereceklerini belirten Karabıçak sözlerini şöyle sürdürdü;

Yaşam alanlarımızı temiz tutmak, çevre kirliliğine yol açmamak tüm vatandaşlarımızın görevidir. Bu konuda tüm vatandaşlarımızın duyarlı olması gerektiğini belirtmek istiyorum.

4 3 2 1

Facebook

Twitter

Google Plus