ÇALIŞMALARIMIZ KÖRLİMAN MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR
![ÇALIŞMALARIMIZ KÖRLİMAN MAHALLESİNDE DEVAM EDİYOR](/dosya/haber/730x411/calismalarimiz-korliman-mahallesinde-devam-ediyor.jpeg)
Körliman Mahallesi Akasya Rehabilitasyon Merkezi'nin bulunduğu binanın kanalizasyon sorunu, çalışma arkadaşlarımızın gayretleri sonucu; hattın yeni altyapı sistemine bağlanması ile çözüme kavuştu.
Körliman Mahallesi Akasya Rehabilitasyon Merkezi'nin bulunduğu binanın kanalizasyon sorunu, çalışma arkadaşlarımızın gayretleri sonucu; hattın yeni altyapı sistemine bağlanması ile çözüme kavuştu.