İlçemizin çeşitli noktalarında kanalizasyon arızaları sonrası üst yapı işlemleri ve kar temizleme çalışmalarının ardından tamirat işlemlerini çalışma arkadaşlarımızın gayretleri ile tamamlıyoruz.
![İlçemizin çeşitli noktalarında kanalizasyon arızaları sonrası üst yapı işlemleri ve kar temizleme çalışmalarının ardından tamirat işlemlerini çalışma arkadaşlarımızın gayretleri ile tamamlıyoruz.](/dosya/haber/730x411/ilcemizin-cesitli-noktalarinda-kanalizasyon-arizalari-sonrasi-ust-yapi-islemleri-ve-kar-temizleme-calismalarinin-ardindan-tamirat-islemlerini-calisma-arkadaslarimizin-gayretleri-ile-tamamliyoruz.jpg)
Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin çeşitli noktalarında kanalizasyon arızaları sonrası üst yapı işlemleri ve kar temizleme çalışmalarının ardından tamirat işlemlerini çalışma arkadaşlarımızın gayretleri ile tamamlıyoruz.